Skip to main content

O NÁS

ELUMATRANS

Dnešní svět je rychlý. Současný člověk je náročný.

Rychlá přeprava zboží je pro chod světa klíčová.

Víme to a již více než 27 let “Jsme všude, kde nás potřebujete”.

Řekněte nám co a kam a my už víme jak. Vyvíjíme sa pro vás. Zlepšujeme se pro vás. Jsme tu pro vás. Vyberte si nás, my vás nezklameme. Jsme cestou k vašemu úspěchu.

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme společnost s dlouholetou tradicí na slovenském trhu, ale naše služby využívá i řada zahraničních firem.   Od roku 1996 poskytujeme našim klientům služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Již více než 27 let pracujeme na zdokonalování našich interních technologií a pracovních postupů, abychom našim klientům poskytli potřebný komfort při komunikaci a realizaci přeprav bez ohledu na druh zboží nebo místo určení.

Žádost klienta převezme a vyřídí pověřený pracovník ihned po jejím obdržení. Interní program, který jsme v průběhu let vyvinuli a který je jedinečný, dokáže našim pracovníkům poskytnout potřebné informace obratem, takže jsme schopni klientovi poskytnout nabídku do 15 minut.

Víme, že každá přeprava je specifická a každý klient má specifické požadavky. Naši pracovníci mohou klientům poskytnout kompletní servis šitý na míru. Vždy hledáme nejoptimálnější řešení s ohledem na všechny aspekty přepravy a potřeby klienta.

V obchodních vztazích je důležitá důvěra a naši klienti se na nás mohou spolehnout. Spolupracujeme výhradně s ověřenými dopravními společnostmi.  Neustále monitorujeme průběh přepravy od přistavení vozidla až po vyložení zboží v místě určení. Zaručení bezpečnosti a spokojenosti klientů je mottem naší každodenní práce.

Rozsáhlé zkušenosti a neustálý vývoj a inovace v technologické oblasti nám umožňují úspěšně řešit i ty nejnáročnější požadavky klientů. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti obchodu, spedice a komunikace, ovládají cizí jazyky. Mají k dispozici unikátní program vyvinutý speciálně pro potřeby naší společnosti, díky němuž máme všechny důležité informace na jednom místě, jsme rychlí a maximálně efektivní.

PROČ SI VYBRAT NÁS

NÁŠ TÝM

Dynamika, profesionalita, dobrá nálada. To jsme my, Elumaci.

Nejsme jen kolegové, jsme tým.

Skupina lidí na správném místě připravená vyřešit jakýkoli váš požadavek.

NÁŠ TÝM

Dynamika, profesionalita, dobrá nálada. To jsme my, Elumaci.

Nejsme jen kolegové, jsme tým.

Skupina lidí na správném místě připravená vyřešit jakýkoli váš požadavek.

NAPSALI O NÁS

Se společností ELUMA Trans jsme neuvěřitelně spokojeni, výborná komunikace, rychlé dodávky. Děkujeme!

Katarina Ghidirmic

Vyjadřuji velkou spokojenost se spoluprací při přepravě zboží z polského e-shopu. Oceňuji profesionální přístup, ochotu a komunikaci na vysoké úrovni. Tuto společnost určitě všem doporučuji.

Dušan Horník

Jsem velmi spokojen s poskytováním přepravních služeb na Slovensku i v zahraničí, rychlostí a lidským přístupem. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Eva Adamová

Spolupráci s Eluma Trans rozhodně doporučuji. Skvělý přístup a rychlost při řešení jakýchkoli požadavků na přepravu.

Zuzana Šaligová

Se spoluprací se společností Eluma Trans s.r.o. jsme velmi spokojeni. Oceňujeme vstřícnou a profesionální komunikaci, rychlou zpětnou vazbu a nepochybně i příznivé ceny za dopravu. Zboží nám dodávají z Itálie a máme doručení do druhého dne, v případě svátků se nám vždy snaží pružně vyjít vstříc. Doufáme, že naše spolupráce bude trvat co nejdéle.

Lenka Vaňová

Se společností Eluma Trans jsme spokojeni, oceňujeme jejich rychlost, profesionální a zároveň lidskou komunikaci, ochotu poradit a spolupracovat i při problematických přepravách.

Ľubomíra Likavcová

Se společností ELUMA Trans spolupracujeme již několik let a mohu ji jen doporučit všem, kteří potřebují nějaký druh přepravy zboží ze zahraničí. Přístup je velmi korektní, rychlý, všechny zakázky vyřizují velmi spolehlivě a rychle. Zatím máme jen dobré zkušenosti. Jednání s dispečery je příjemné, rychlé a vždy se snaží vyhovět v co nejkratší době a k naší spokojenosti.

Jozef Zsigmund

Velmi spolehlivá firma, vysoká profesionalita, dodržování termínů a dohod, dobrý poměr cena/výkon.

Samuel Faško

Se společností ELUMA Trans, s.r.o. spolupracujeme od roku 2015. Společnost zaměstnává profesionální lidi s ochotou vypořádat se s jakoukoli výzvou, která je před ně postavena. Přístup zaměstnanců je profesionální, rádi poradí a zodpoví jakýkoliv dotaz. Požadavky vyřizují rychle. Firmu bych doporučila.

Roman Machava

Velmi rychlé vyřízení naší objednávky (Itálie -> Německo), mezi dotazem a doručením do 48 hodin. Velmi dobrá a rychlá komunikace. Doporučujeme. S potěšením znovu.

Fuzzl LEDIY

Výborná spolupráce, samá pozitiva. Vřele doporučuji.

Paweł Zawistowski

Se společností Eluma Trans, s.r.o., spolupracujeme již více než 8 let. Jsme velmi spokojeni. Kromě profesionálních služeb dostáváme i něco navíc v podobě lidského přístupu. Můžeme se na ně spolehnout a mnohokrát nám dobře poradili. Věříme, že budeme spolupracovat ještě dlouho.

Ľubica Kimáková
10000
Přeprav ročně
30
Států
27
Let na trhu
35
Zaměstnanců

SPOLEČNOSTI, KTERÉ NÁM DŮVĚŘUJÍ

POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

KONTAKTUJTE NÁS